Den dětí

1. 6. 2009

Oslava Dne dětí proběhne dne 1. června 2009 od 9 hodin. Hlavním programem bude volba Miss školy - Misák školy. Soutěžit se bude v jedné volné disciplíně a dvou povinných disciplínách. Na závěr proběhne vyhlášení vítězů a diskotéka.

Do soutěže Miss - Misák se mohou přihlásit děti všech ročníků. Každý soutěžící si musí připravit jednu volnou disciplínu. Může to být, zpěv, tanec, přednes básně nebo například i předvedení svého domácího mazlíčka nebo něco úplně jiného. Kromě volné disciplíny projdou soutěžící také dvěmi povinnými disciplínami. Na akci doporučujeme vhodný oděv!

ObrazekObrazek

Výsledky soutěže

MISS ZŠ Jedlová        -  Michaela Skalníková  3.tř.

1.vícemiss                 -  Nikola Rounová 1.tř.

2.vícemiss                 -  Žaneta Jašková 5.tř .

MISSák ZŠ Jedlová     - Radek Horníček 5.tř.

1.vícemissák              - Tomáš Kalas 1.tř.

2.vícemissák              - Radim Štaud 4.tř.

MISS sympatie          - Žaneta Jašková 5.tř.

MiSSák sympatie        - Radek Horníček 5.tř.

Blahopřejeme!!!!

Náhledy fotografií ze složky Den dětí 2009