Odpolední výlet

9. 12. 2009

Obrazek   Na středeční odpoledne 9. prosince jsme pro děti připravili výlet na vánoční výstavu ve Svitavách. Odjedeme linkovým autobusem v 11.40, zpět do Jedlové se vrátíme  v 15.58 h. na zastávku u Obecního úřadu. Účast není povinná. Pro děti, které se výletu nezúčastní, bude fungovat školní družina. Na výlet mohou jet  i maminky se sourozenci našich žáků i ostatní zájemci. Oběd stihneme. Dětem s sebou dejte něco na pití a malou svačinku. Doporučujeme také menší finanční obnos, na výstavě se budou prodávat drobnosti s vánoční tématikou. Děti si také budou moci nechat udělat skleněnou kouli s nápisem. Na výlet vybíráme 58,- Kč.

Součástní letošní výstavy je také 4. regionální výstava betlémů a výstava patchworku s názvem Vánoce a patchwork. Více informací získáte na  www.muzeum.svitavy.cz/

Náhledy fotografií ze složky Vánoční výstava ve Svitavách