Písničky papouška Bubáka (Jiří Bílý)

18. 3. 2010

Hudebně komponovaný písničkový pořad s živým kytarovým doprovodem o zvířátkách je určený dětem MŠ a mladšího školního věku. Autorem představení a všech skladeb je písničkář Jiří Bílý, absolvent Střední pedagogické školy v Litomyšli a pražské Konzervatoře J. Ježka - obory zpěv (u prof. Pařízkové) a textař-scenárista (u pana Z. Borovce). V Praze také Jiří Bílý trvale žije a tvoří.

Průvodcem programu je kromě autora živý ochočený papoušek Bubák. Děti se dozví o jeho dobrodružství a putování se zvířecími kamarády, které potkal na výletní lodi. Hravou formou se po celou dobu aktivně zapojují, naučí se spolu s autorem zpívat nové písničky o zvířátkách, zatančí si, zkouší hádat zvířátka podle fotografií a po hmatu, jsou pro ně připraveny omalovánky k programu a dozví se také zajímavosti ze života zvířat.

Více informací se dozvíte na webových stránkách www.jiribily.cz .

Představení pro děti z MŠ i ZŠ začíná v 10.15 hodin v tělocvičně školy. Vybíráme 35,- Kč.

Náhledy fotografií ze složky Jiří Bílý - hudební pořad