Vánoční Praha

Co dát dětem s sebou: dobré  oblečení, jídlo a pití na celý den, drobné peníze na použití WC.  Vstupné do Zrcadlového bludiště uhradíme z vybraných peněz.

Vánoční výlet do Prahy se uskuteční v úterý 4. prosince 2012. Odjezd v 6:40 hodin z parkoviště u školy. Vyčkáme na příjezd autobusu z dolní Jedlové. Děti z horní části obce nemusí ke škole jezdit, nastoupí na zastávkách Jedlová, hostinec a Jedlová, horní. Návrat plánujeme mezi 20:30 - 21:00 hodinou. Na zpáteční cestě rozvezeme děti po zastávkách v obou částech obce. Ve středu 5. prosince začíná vyučování v 8:50 hodin, v případě zájmu bude od 8:00 do 8:50 h v provozu školní družina.

Vzhledem k tomu, že se na výlet přihlásili téměř všchni žáci školy, není v autobuse žádné místo pro ostatní zájemce.

Program: Cesta na Petřín lanovkou, návštěva Zrcadlového bludiště.

Návštěva historického centra města, vánoční trhy.

Náhledy fotografií ze složky Předvánoční Praha