Informace k závěru školního roku

Informace k závěru školního roku 2013 / 2014

Týden od 16. do 20. června proběhne dle stanoveného rozvrhu. /Kromě úprav z důvodu plavání./          Plán práce pro poslední týden tohoto školního roku si můžete prohlédnout v následující tabulce.

23.-27.6. výuka školní družina
pondělí Vyučování končí v 11.30 hod. bez omezení
úterý

Vyučování končí v 10.40 hod., poté odjezd na plavání. Žáci, kteří nejedou na plavání, opustí školu nejpozději ve 12 hodin.

od 12 do 14.30 hod. mimo provoz - plavání
středa návštěva 3D kina, vyučování končí v 10.40 bez omezení
čtvrtek dopolední výlet na Baldu, předpokládaný návrat v 11.30 v provozu do 13.00
pátek rozdání vysvědčení na Obecním úřadě v Jedlové, do 8.30 v provozu do 12.00

V závěru posledního týdne tohoto školního roku proběhne ve škole malování. Malovat se bude jedna třída a část chodeb. Vzhledem k tomu, že se připravuje rekonstrukce šaten, prosíme rodiče, aby připomněli dětem, že si ve čtvrtek musí odnést z šatny všechny věci. Bohužel zde opět, tak jako každý rok, zůstala spousta pěkného oblečení, ke kterému se nikdo nehlásí.

Sběr papíru a kůry bude ukončen v pondělí 23. 6.2014, pokračovat bude od 1. září.

Ihned po obdržení faktury za dopravu na školní výlet provedeme jeho vyúčtování. Vyúčtování plavání uděláme po skončení kurzu. Snad vše  stihneme do konce školního roku.