Den dětí - Tajný výlet

Předpokládáme, že jste všichni vyplnili celou tabulku. Poslední soutěžní otázka vás čeká ráno v autobuse.

Ať se výlet vydaří !

autobus.gif

Zábavný kvíz s doplňovačkou

Doplňovačku si můžeš vyzvednout ve škole nebo překreslit z následujícího obrázku.

rumcajs.png

7. kvízová otázka

Jsem postava animovaného večerníčku. Jsem kreslená postavička kulatého obličeje s trčícími vlásky jako anténky na hlavičce. Celý jsem vybarven zelenou barvou a oblečen do krátkého kabátku s kalhotami. Pokud víš, jak se jmenuji, vezmi první písmeno z mého jména a napiš ho pod číslo 7.

6. kvízová otázka

Doplň název známých večeníčkových příběhů.

Pohádky z ???? a kapradí. Z doplněného slova vezmi poslední písmeno a napiš ho pod číslo 6.

5. kvízová otázka

Kolik papírů rozhází Večerníček ve své znělce? Číslo zapiš slovy- ne číslicí, vezmi poslední písmeno a zapiš ho pod číslo 5. Spočítat papíry můžeš každý den v 18.45 na ČT 2.

4. kvízová otázka

Bolek a Lolek není český, ale ?????? animovaný seriál.

Vyber 4. písmeno z doplněného slova a zapiš ho pod číslo 4.

3. kvízová otázka

Známý animovaný televizní seriál o dvou nezručných kutilech se nazývá Pat a ???.

Doplň větu, z doplněného slova vezmi první písmeno a zapiš ho pod číslo 3.

2. kvízová otázka

Večerníčkové postavičky Bob a Bobek jsou ?????????? z klobouku.
Z doplněného slova vezmi předposlední písmenko a zapiš ho do tajenky pod číslo 2.

1. kvízová otázka

Doplň název pohádky. Z doplněného slova použij první písmenko a napiš ho pod číslo 1 v tajence.

O princezně ????? a létajícím ševci.

Den dětí oslavíme tajným výletem. Je to dárek pro všechny žáky. Výlet je zcela zdarma.

Akce se uskuteční 12.6.2017 .Odjezd v 7.30 z parkoviště u školy. Jedeme autobusem směrem na Poličku, takže je možné nastoupit po zastávkách v horní části obce. Je ale nutné nahlásit tuto skutečnost třídním učitelům.  Děti si vezmou s sebou svačinu a pití. Není nutné odhlašovat obědy, vrátíme se kolem 12 hodiny. Po návratu výuka nebude pokračovat, děti mohou odejít domů. Školní družina bude v provozu bez omezení. Výlet je opravdu tajný, ale sledujte tuto internetovou  stránku, brzy se zde budou objevovat kvízové otázky, z odpovědí si děti budou moci složit tajenku. Ta možná někomu něco napoví.smiley A pokud ne, zůstane výlet až do poslední chvíle výletem opravdu tajným.

Výsledek obrázku pro otazník

Náhledy fotografií ze složky Den dětí - Tajný výlet