Školní výlet

Vyúčtování výletu si můžete prohlédnout ve sborovně školy. Dovolujeme si informovat rodiče, kteří měli obavu z ceny zájezdu z důvodu odjezdu dvou autobusů/ velké autobusy byly zamluvené/ před námi/, že  nám firma nabídla toto řešení, protože nám chtěla vyhovět jako stálým zákazníkům, a protože jsme se na ni obrátili z důvodu nejnižší ceny v okolí. Cena dopravy byla účtována za jeden velký autobus a ne dva malé.

Dětem jsme vrátili 16 Kč, výlet nás tedy včetně dopravy a vstupů vyšel na 184 Kč/žák.

Na školní výlet pojedeme ve středu 24. května 2017.

Cílem cesty bude Africké muzeum dr. Emila Holuba v Holicích.

V případě pěkního počasí bychom v Holicích navštívili ještě lanové hřiště.

Cestou zpět se stavíme do Hartecké stezky. Hartecká stezka je poutavá procházka v rozlehlé zahradě. Na ploše cca 20.000 m2 uvidíme řadu živočichů, rostlin, stromů, jezírek, potůčků a tůněk osázených bahenními rostlinami a lekníny. Některé z výběhů jsou průchozí, tudíž se dostaneme do přímého kontaktu se zvířaty. Pro děti je připraven kontaktní výběh se zakrslými králíčky a morčaty, hmatový chodníček, hmyzí domeček, geostezka a další zajímavosti.

Odjezd z parkoviště od domu služeb v 7.30 hodin. Na cestě zpět rozvezeme děti po zastávkách v obou částech obce. Vybíráme 200 Kč.

Náhledy fotografií ze složky Školní výlet