Pátý táborový den

Pátý táborový den neproběhl zcela podle plánu. Z vážných rodinných důvodů odvolal vozíčkář pan Procházka svoji besedu, a tak jsme museli změnit celý dopolední i odpolední program. S organizací náhradního programu nám vypomohla paní Barošová, která na své zahradě připravila pro děti "opičí dráhu ". A doslova "přes noc" jsme sehnali dva karatisty Pavla Marko a Pavla Vítka, kteří byli ochotni předvést své karatistické umění na našem táboře. Dětem se vystoupení moc líbilo, většina dětí i vedoucích si vyzkoušela spoustu chvatů, zvládli jsme i karatistickou rozcvičku a některým dětem se  podařilo přerazit rukou i karatistickou destičku. Zde byly opět úspěšné i malé děti. Program dne ještě doplnil turnaj v petanque, druhá část výtvarné dílny a střelby z luku na usedlosti manželů Renátových.