Třetí táborový den

Třetí táborový den začal smyslovou soutěží. Děti poslouchaly, ochutnávaly, sledovaly, ohmatávaly a očichávaly. Při vyhodnocování soutěže byli velkým překvapením předškoláci, kteří měli stejné počty bodů, jako školáci z vyšších ročníků. Největším problémem bylo pro všechny soutěžící poznat našeho pana prezidenta na fotografii, několika dětem připomínal herce ze seriálu Ulice. Na odpolední program jsme se rozdělili na dvě skupiny, chlapci odešli na usedlost manželů Renátových, kde pro ně byla připravena výtvarná dílna (točení na hrnčířském kruhu) a střelba z luku. Dívky si ve škole vyrobily náramek a prstýnek z korálků a paměťového drátu. Večerního promítání v party stanu se zúčastnilo celkem 32 dětí i dospělých.