Tříkrálová sbírka

6. 1. 2009

Výsledky Tříkrálové sbírky v Jedlové

V naší obci se celkem vybralo 10 347,- Kč.

Do pokladničky číslo 50, kterou nesli žáci školy - Ondřej Coufal, Josef Málek a Žaneta Jašková, se vybralo 3 415,-Kč. S touto pokladničkou chodila skupinka od domu služeb až po konec Dolní Jedlové.

Do pokladničky číslo 51, kterou nesli žáci školy - Veronika Klíčová, Jiří Šotola a Michaela Skalníková, se vybralo 2 422,-Kč. S touto pokladničkou chodila skupinka od zdravotního střediska po bistro paní Renzové.

Do pokladničky číslo 52, kterou nesli žáci školy - Pavel Chromý, Radek Horníček a Adéla Laštovičková, se vybralo 4 510,-Kč. S touto pokladničkou chodila skupinka od bistra paní Renzové až na konec Horní Jedlové.

Děkujeme všem, kteří laskavě přijali koledníky a ochotně přispěli. Pouze ve dvou domácnostech byli koledníci odmítnuti. Poděkování patří také všem koledníkům a doprovodu, kteří při mrazu ochotně a stále dokola zpívali tříkrálovou koledu.

Děkujeme Vám všem!!!

Další informace naleznete na webových stránkách www.charita.cz

Náhledy fotografií ze složky Tříkrálová sbírka 2009