Valentýnská diskotéka

13. 2. 2009

Valentýnská diskotéka se soutěžemi  proběhne v tělocvičně školy v pátek 13.února 2009.

Začátek v 10 hodin , předpokládaný konec  ve 12 hodin.

Pro jednotlivce, dvojice či skupinky vyhlašujeme soutěž v tanci. Připrav si na jakoukoliv hudbu asi minutové taneční vystoupení. CD s hudbou si přines nebo si hudební ukázku domluv s panem učitelem Hrnčířem. Pro vítěze jsou připraveny lákavé ceny!!!!

Výsledky taneční soutěže.

Do taneční soutěže se přihlásily celkem 3 taneční skupinky a jedna sólo tanečnice.

1.místo  získala skupinka žáků ze 3. 4. a 5.třídy ve složení: Michaela Skalníková, Markéta Lidmilová, Radek Horníček, Josef Málek a Radim Štaud .

sólo tanečnice Michala Kazderová

O 2.místo se podělily dvě skupinky tanečníků. Dvojice Alena Müllerová , Veronika Klíčová a skupina žákyň z 1. a 2. třídy ve složení : Markéta Ehrenbergerová , Adéla Laštovičková, Nikola Rounová, Natálie Skalníková , Adéla Škorpíková a Nela Štaudová.

BLAHOPŘEJEME!

Paní Skalníkové děkujeme za báječné vafle!

Náhledy fotografií ze složky Valentýnská diskotéka 2009