Organizace konce školního roku

13. 6. 2013

Do 19. června bude vyučování pobíhat dle stanoveného rozvrhu /kromě akcí –Den dětí……/

20. června proběhne vyučování dle stanoveného rozvrhu, ale skončí v 11:35 h, školní družina bude v provozu bez omezení. Proběhne odevzdání učebnic.

21. června končí vyučování v 10:40 h, výuka bude mít volnější charakter /soutěže, hry……../. Školní družina bude v provozu bez omezení.

24. června proběhne od 8:00 do 8:30 hodin předávání vysvědčení žákům 1. až 4. třídy na Obecním úřadě v Jedlové. Slavnostní předávání vysvědčení žákům 5. třídy začíná v 15:00 hodin v obřadní síni Obecního úřadu v Jedlové. Žáci 5. třídy se nemusí zúčastnit předávání vysvědčení svým mladším spolužákům. V tento den již není v provozu školní družina.

Od 25. do 28. června výuka neprobíhá /ředitelské volno/. Školní družina taktéž není v provozu.

Obědy ve školní jídelně je možné odebírat až do pátku 28. června.