Plavecký kurz

Vyúčtování plavání vycházelo z částky 350 Kč, kterou žáci zaplatili jako zálohu na lekce i dopravu. V přiložené tabulce jsou uvedeny počty a cena  absolvovaných lekcí a cest. Přeplatky, které si žáci vyzvednou proti podpisu u ředitelky školy, mají před částkou uvedeno +, nedoplatky mají před částkou uvedené - . Nedoplatky je třeba zaplatit co nejdříve, nejpozději v pátek 27. června 2014.

Tabulka vyúčtování ZDE.

2. června 2014 - Den dětí. Výuka plavání ale zrušena není. Ve středu 4. června dojde k těmto úpravám rozvrhu: 5. třída bude mít 3. vyučovací hodinu němčinu a 5. i 6. hodinu vlastivědu, taktéž žáci 4. třídy budou mít 5. a 6. hodinu vlastivědu.

19. května 2014 - výuka žáků - "neplavců" probíhá dle stanoveného rozvrhu. Žáci 3. a 4. třídy mají dopoledne ještě další akci - Děti bez úrazu. Aby nemuseli jezdit před plaváním zpět do Jedlové, zajistili jsme jim oběd na ZŠ Na Lukách. /Týká se pouze žáků 3. a 4. třídy, kteří jedou na plavání./ K úpravě rozvrhu dojde ve středu 21. května - 5. a 6. vyučovací hodinu mají žáci 4. a 5. třídy místo tělocviku vlastivědu.

Výuka plavání začíná 19. května 2014 a bude pokračovat v těchto termínech: 26/5, 2/6, 9/6, 12/6, 16/6, 19/6, 24/6. Výuka žáků, kteří se plavání nezúčastní, bude probíhát v plném rozsahu. Je však možné, že vzhledem nutnosti zajistit při plavání dostatečný dozor, dojde při výuce k suplování. Se všemi změnami žáky včas seznámíme. Taktéž upozorňujeme na to, že v době plavání nebude od 12.30 do 14.30 hodin v provozu školní družina a neproběhnou některé kroužky. Žáci budou odjíždět do Poličky v 11.42 hodin a před odjezdem se naobědvají. Obědy zajistěte i dětem, které na plavání pojedou, ale při standartním rozvrhu na obědy nechodí. /Souběh dvou akcí Děti bez úrazu a plavání dne 19.5. řešíme./