Vypouštění balónků

Jako každoročně je za centrum celostátního vypouštění balónků vybráno jedno z míst, které se k této roli přihlásí. Letos je to jihomoravské město Hodonín. Odtud bude celou akci moderovat herec Václav Vydra, který dá v 15.15 hodin pokyn ke společnému vypuštění balónků prostřednictvím rádia Impuls.

Akce je určena nejen žákům školy, ale také široké veřejnosti. Balónky s přáním /malá kartička/ se budou vydávat v budově základní školy od 14.40 hodin. Děti i dospělí budou moci napsat nebo namalovat svá přání na kartičku, která bude připojena k balónku a odeslána přímo Ježíškovi.

Rekord v počtu balónků vypuštěných v jeden okamžik se v letošním ročníku akce povedl, k nebi vylétlo ze všech koutů naší země 103 738 balónků!

Děkujeme panu Křivému za sponzorský dar.

ballonky.gif

Náhledy fotografií ze složky Vypouštění balónků