Jdi na obsah Jdi na menu
 


Uzavření školy

Aktualizace 30. 3. v 11. 10  Upozorňujeme rodiče, kteří čerpají nebo budou čerpat ošetřovné na článek Ministerstva práce a sociálních věcí ČR, ve kterém si přečtete nové informace .Článek si můžete přečíst ZDE.

Aktualizace 20.3. v 7.45   Upozorňujeme rodiče, že ošetřovné pro zaměstnance bude propláceno i po zákonem stanovených 9 dnech. A to po celou dobu, kdy budou uzavřené školy i jiná dětská zařízení. Nárok na něj budou mít po dobu mimořádných ,také rodiče s dětmi do 13 let. Tento návrh na svém jednání schválila vláda dne 19. 3.  a čeká jej ještě zrychlené schvalování v parlamentu. Žádat jde i zpětně. Stále platí, že tiskopisy si můžete vyzvednout u paní Romportlové. 

Aktualizace 15, 3, v 17.50 Upozorňujeme rodiče, že 2. program České televize začne od 16. března učit děti přes televizní obrazovky.Vyučovat se bude dopoledne a jednotlivé "vyučovací hodiny " bude možné pustit i po odvysílání z historie. A to na počítači připojeném k internetu nebo přes červené tlačítko na televizi. Zde si můžete pustit upoutávku. Pořad se nazývá UčíTelka. Pro žáky 2. stupně bude výuka fungovat v odpoledních hodinách. 

Aktualizace 12. 3. v 16.05  Zde najdete nové informace k čerpání ošetřovného, na které nás upozornil Krajský úřad Pardubického kraje.

Aktualizace 11.3. v 18.40  V rubrice Domácí výuka najdete zadání látky k probrání a procvičení na následujících 10 dní.                  

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Plně chápeme, že situace rodičů v následujících týdnech bude velmi složitá. Ale doufáme, že se  díky razantním opatření vyhneme nákaze.

Aktualizace 11. 3. v 15.31 Rodiče, kteří si dnes nestihli vyzvednout tiskopis na ošetřovné si jej mohou vyzvednout u paní učitelky Romportlové doma. O ošetřovné je možno žádat po celou dobu uzavření školy , není nutné o něj žádat od prvního dne uzavření školy. Dle posledních informací budou školy uzavřeny neméně jeden měsíc./informace od Prof.MUDr.Romana Prymuly, CSc.,Ph.D., náměstka Ministerstva zdravotnictví ČR./. 

 

Aktualizace 10. 3. ve 21.00 V dokumentu, který naleznete zde si můžete přečíst informace k čerpání ošetřovného.na dítě do 10 let věku.

Aktualizace 10. 3. v 19.23 hodin Dle dostupných informací budou školy uzavřeny nejméně na 14 dní. 

Aktualizace  10. 3. v 15.33 hodin. Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školského zařízení (školy) si můžete vyzvednout v budově školy 11. 3. v čase 8.30 - 11 hodin. Dále pak po domluvě.

 

 

Ministerstvo zdravotnictví uzavírá od středy 11. března všech školy na území České republiky. 

Prosíme, sledujte naše internetové stránky.

V odpoledních budou probíhat jednání příslušných institucí a dozvíme se další podrobnosti.

Budeme zde aktualizovat informace.

Informace zde budou aktualizovány také za Mateřskou školu v Jedlové.

Informace pro rodiče dětí z MŠ

Po dohodě se zřizovatelem a KHS musí být děti, které se vrátily ze zahraničí ve 14 denní karanténě.

Do mateřské školy tedy nemohou nastoupit ihned po návratu.