Vysvědčení

28. 1. 2021

Doplňující informace.

Konzultovali jsme s Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy mládeže předání vysvědčení pro žáky 3. třídy. Osobní předání rodičům ani žákům není možné. Pokud má jeden z rodičů datovou schránku, můžeme zaslat kopii vysvědčení datovou schránkou. Ti kteří nemají datovou schránku se mohou spojit s paní učitelkou Salcmanovou. Malé školy nemají z finančních důvodů informační systém pro rodiče a tedy nemají žádnou možnost vysvědčení  centrálně zveřejnit. Omlouváme se a doufáme, že stejnou situaci už nikdy nebudeme muset řešit.

Žáci, kteří chodí do školy letos dostanou originál vysvědčení. Vysvědčení vrátí nepoškozené v pondělí 1. února 2021.

Žáci na prezenční výuce obdrží vysvědčení ve čtvrtek 28. ledna 2021. V pátek budou následovat pololetní prázdniny. Pokud se žáci na distanční výuce nevrátí do školy do 28. ledna, obdrží vysvědčení až po návratu do školy. Dřívější vydání vysvědčení nebude možné.