Nástup do školy 6. 12.

Informace pro rodiče žáků 4. ročníku, kteří byli v kontaktu s pozitivním žákem dne 24. listopadu..

Pozitivně testovaní žáci zůstávají v izolaci dle pokynů KHS, negativně testovaní žáci mohou do školy od 6. prosince. Ti, kteří test nestihli, zůstávají do 8. prosince v karanténě. V případě, že by  9. prosince chybělo ve 4. třídě hodně žáků, začne 9. 12. probíhat distanční výuka.

Zdraví žáci ostatních ročníků nastoupí 6. prosince. Dle informací rodičů by neměl  v těchto třídách chybět velký počet žáků. Nepředpokládáme, že by v některé z  tříd /1. , 2., 3. a  5./ probíhala distanční výuka.

V pondělí 6. 12. proběhne další testování. Testovat by se neměli žáci po prodělání onemocnění covid 19.  Tuto skutečnost je ale nutné doložit certifikátem.