Nástup prvňáčků

Vážení rodiče.

Vzhledem k epidemiologickým nařízením jsme nuceni upravit běžnou podobu uvítání prvňáčků na naší škole. Prvňáčci s doprovodem se sejdou v 8.00 před školou, kde je vyzvedne jejich třídní učitelka. Nové žáčky mohou doprovázet maximálně dvě osoby. Vzhledem k rozměrům třídy uvítáme, když děti doprovodí jen jeden z rodičů. Doprovod se musí u vstupu prokázat platným očkováním nebo testem /antigen nebo PCR/ . V případě, že se nejste schopni prokázat ani jedním z požadovaných dokumentů, zavolejte nám nebo napište email. Můžeme se domluvit na testování přímo ve škole. Z časových důvodů ale ale jen velmi omezený počet osob. Rodiče musí mít při vstupu a po celou dobu pobytu ve škole respirátor. Děti ochrannou roušku. Testovat se budou prvňáčci až 2. září. Ve čtvrtek a v pátek se budeme učit do 9.35 hodin, od pondělí 6. září bude probíhat výuka dle stanoveného rozvrhu. Doufáme, že tento školní rok proběhne bez větších problémů, hlavně tedy bez distanční výuky.

Pokud máte nějaké dotazy, kontaktujte nás emailem nebo zavoláním na telefon 728 505 200.

tabule.gif

Náhledy fotografií ze složky Nástup prvňáčků