Zahájení školního roku

3. do 10.40 do 15 hodin x
4. do 10.40 x  do 12.00
5. do 10.40 x do 12.00

Od 6 září bude probíhat výuka dle stanoveného rozvrhu. Taktéž školní družina bude fungovat bez omezení.

1. září končí výuka přibližně  v 8,45 hodin, školní družina a dohlídávání žáků 4. a 5. třídy je do 13 hodin.

Přihlášení obědů na 1. týden školy proveďte nejpozději do 30. srpna.

____________________________________________________________________________________________

Školní rok 2021/2022 bude na naší škole zahájen ve středu 1. září v 8 hodin.

Také tento školní rok  školní rok bude  ihned od začátku poznamenán koronavirovou epidemií.

Hygienická opatření

- ochrana dýchacích otvorů ve společných prostorách
- dezinfekce rukou
- úklid a větrání školních prostor
- omezení přístupu třetích osob do budovy školy
- zákaz vstupu do školy osobám s viditelnými příznaky onemocnění a osobám v karanténě

Preventivní testování

- testování žáků proběhne ve dnech 1.. 6. a 9. září /2. září - prvňáčci/

Žáci, kteří předloží písemné potvrzení, že mají řádně dokončené očkování, nebo že neuběhlo 180 dnů od prodělané nemoci covid-19 se testovat nemusí.
Testování ve škole lze také nahradit potvrzením o platném negativním testu z odběrového místa.

Žáci, kteří nepodstoupí preventivní testování ve škole, ani nepředloží písemné potvrzení, že mají řádně dokončené očkování, nebo že neuběhlo 180 dnů od prodělané nemoci COVID-19, ani nepředloží platný negativní test z odběrového místa, bude mít povinnost, podle nařízení vlády, nosit ochranu dýchacích cest po celou dobu pobytu ve škole., tedy i při vyučování.

Nezapomeňte dětem přihlásit obědy.