Změna placení obědů.

Schůzky se konají v budově mateřské školy. 25. a 26. května budou schůzky ve třídě pro mladší žáky, 30. května bude schůzka v budově pro předškoláky.

Vážení rodiče.

Od nového školního roku dojde ke změně placení obědů ve školní jídelně. Obědy se budou platit každý měsíc dopředu.

Mateřská škola připravila celkem 3 termíny schůzek, kde bude vše podrobně vysvětleno . Rodiče dětí, kteří mají sourozence v Mateřské škole v  Jedlové, budou nebo již byli kontaktováni. Rodiče dětí ze základní školy, které nemají sourozence v  mateřské škole v Jedlové, si mohou vybrat termín schůzky. Na schůzce se dozvíte všechny informace a obdržíte pokyny k platbám.

Termíny schůzek pro rodiče žáků základní školy, kteří nemají sourozence v místní školce:

čtvrtek 25. 5. v 15 hodin , pátek 26. 5. v 15 hodin, úterý 30. 5. ve 14. 30 hodin

Prosíme, sdělte škole emailem, SMS zprávou nebo telefonicky co nejdříve termín, který jste si vybrali.

Děkujeme.