12. 7. 2011

Náš tábor skončil a já bych chtěla poděkovat všem, kteří se o děti starali a také všem, kteří přispěli do našeho programu. Děkuji Obci Jedlová za finanční pomoc a manželům Laštovičkovým za zapůjčení stanu.  Dále děkuji Igorovi Poliačikovi a Jirkovi Doležalovi za zajímavou přednášku s ukázkami boxu, manželům Renátovým za organizaci výtvarné dílny a noční hry, zdravotní sestřičce p. Sionové za besedu o první pomoci, SDH Kamenec za zapůjčení techniky na ukázky  hasičského sportu, SDH Polička za ukázku zásahu, Romanovi Michlovi za projížďky na čtyřkolce, Jirkovi Neudertovi za besedu o RC modelech a RC rally, paní Jindrové za kurz břišních tanců, divadélku Jójo a Centru pro výcvik ALFA za zajímavou besedu psech. Dík patří také p. Pamánkové za zapůjčení vraku vozu pro zásah hasičů a Pavle Pavlíčkové z CBM. Děkuji kuchařkám Daně Bidmonové a Martině Macků za výborné obědy. To, co jsem asi měla udělat už na začátku, činím až teď. Děkuji také všem vedoucím, kteří  nejen po celý týden vzorně  pečovali o děti, ale také pomohli s úklidem budovy. V neposlední řadě děkuji také p. Haně Suché za úklid budovy a pomoc při organizaci tábora.

Byl to krásný týden plný neopakovatelných zážitků.

Naděžda Hermonová