První svaté přijímání

Ani hustý déšť, v posledních týdnech tak častý, nezkazil slavnostní okamžiky, které se čtyřmi dětmi z Jedlové prožívala celá farnost. Dvě dívky a dva chlapci přijali při slavnostní mši svaté, konané 30. května 2010,  první svaté přijímání.
Do kostela Nanebevzetí Panny Marie na dolní Jedlové se sešli děti, jejich rodiče , věřící a ostatní návštěvníci  na jedenáctou hodinu dopolední. To, že všichni prožijí slavnostní chvíle, signalizovala nejen nádhermá výzdoba, ale i kostel plný lidí. Přes nepřízeň počasí přišli přijímané děti pozdravit jejich spolužáci a kamarádi. Slavnostní mši svatou, při které Veronika Barošová, Nela Štaudová, Abrahám Renát a Jiří Šotola  obnovili s rozžatými svíčkami křestní slib, celebroval Bc.Th Josef Matras.

Autoři fotografií: Naděžda Hermonová, Tereza Hermonová a Tomáš Hrnčíř