Strašidelná noc

Strašidelnou noc ve škole jsme zahájili několika příběhy se strašidelnou tématikou. Už v tuto chvíli chtělo pár dětí odejít domů. Ale na vše se zapomnělo při soutěži o nejlepší marmeládu (džem).

Měli jsme možnost ochutnávat z 12 marmelád všeho druhu (jahoda, rybíz, meruňka, třešeň, dýně). Jednoznačně zvítězila meruňka. Naopak nejméně hlasů získal dýňový džem.

Po bohaté ochutnávce marmelád jsme se vypravili na krátký večerní výlet, který vedl přes hřbitov. Strach měl asi každý, ale zvládli jsme to a zpět do školy jsme se vrátili v plném počtu.

Čekání na večeři jsme si zkrátili zpěvem. Po výborné slepičí polévce byli vyhlášeni vítězové soutěží a mohli jsme se dát do tance.

Po mnoha oblíbených písních a večerní hygieně jsme ulehli do spacáků. Usínali jsme za filmové produkce. Ráno jsme mohli pospat, protože jsme to do našich lavic neměli daleko:)

Paní Štaudové, paní Tiché, paní Renátové, paní Horníčkové a Markétce Lidmilové děkujeme za dobroty, které nám napekly.