První svaté přijímání

30. 5. 2010

Obrazek

Slavnost prvního svatého přijímání se uskuteční v neděli 30. května 2010  v kostele Nanebevzetí Panny Marie na dolní Jedlové. Ke svatému přijímání přistoupí tito žáci 3. třídy naší školy: Nela Štaudová,  Abrahám Renát a Jiří Šotola. Podpořte Nelu, Abu a Jirku svojí přítomností na nedělní mši svaté, která začíná v 11 hodin.

Děti se představují...

Obrazek

Jmenuji se Nela Štaudová. Chodím do 3. třídy. Ve škole mám ráda výtvarnou výchovu a náboženství. Mám ráda zvířata. Ráda chodím s babičkou a dědečkem na houby. Hraji na zobcovou flétnu.

Obrazek

Jmenuji se Aba Renát. Chodím do 3. třídy. Ve škole mě baví náboženství, prvouka a tělocvik. Mám rád zvířata, rád jezdím na kole a koloběžce. Hraji na trumpetu.

Obrazek

Jmenuji se Jiří Šotola. Chodím do 3. třídy a můj nejoblíbenější předmět ve škole je matematika. Rád chodím na náboženství a hlavně ministrovat. Hraji na zobcovou flétnu.

Náhledy fotografií ze složky První svaté přijímání