Letní kempy

Aktualizace 7. 6.

Předpokládaný termín 5. - 9. července 2021.

PROČ POŘÁDÁME LETNÍ KEMPY PRO DĚTI?
Hlavním záměrem organizace letních kempů pro děti je posílit sociální vztahy dětí s jejich vrstevníky, doplnit dílčí znalosti a dovednosti, jejichž nabytí mohlo být ovlivněno výpadkem prezenční výuky v průběhu školního roku, podpořit zájem dětí o vzdělávání ale i pohybové aktivity dětí.

KOMU JSOU LETNÍ KEMPY URČENY?
Letní kempy jsou určeny pro děti, které ve školním roce 2020/2021 plnily povinnou školní docházku (tj. nikoliv předškoláky).

JAKÝ JE ÚČASTNICKÝ POPLATEK?

Veškeré náklady kempu vč. stravování, případné dopravy, vstupného apod. jsou pro závazně přihlášené děti hrazeny z dotace Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a účast je tedy ZDARMA.

Pokud byste měli zájem umístit děti do kempu, sdělte nám tuto skutečnost na email   zsjedlova@email.cz. Podle zájmu zvolíme témata kempů. Sledujte internetové stránky, budeme vše průběžně aktualizovat. S dotazy se obracejte na tel.: 728 505 200.