Letní kempy

Co si vzít s sebou:

• oblečení na teplé i chladné počasí/možno nechat v šatně/
  • přezůvky /většina dětí si nechala v šatně/
  • pero, tužku a pastelky, možno i fixy
  • vlastní lahev na pití
  • Kemp bude vždy od 8.00 do 16.00 hodin/kromě úterý- příjezd z výletu asi v 16.30 hodin/
  • potvrzení o bezinfekčnosti na kterém musí být datum vyplnění 5. 7. /všichni obdrželi/

​Jídelní lístek - obědy.

Den Polévka Hlavní jídlo.
Pondělí bramborová kuřecí steak, hranolky, kečup, obloha
Úterý rajská rizoto, sýr okurek
Středa česnečka šunkofleky, čalamáda
Čtvrtek frankfurtská roštěná, dušená rýže
Pátek vývar s těstovinou kuře na paprice, těstovina

ON LINE Schůzka ZDE

Odkaz na on line schůzku, která bude v pondělí 28. 6. v  17 hodin zveřejníme asi v 16.55 hodin.

Aktualizace 23. 6.

Dotace již byla schválena pro všechny zájemce, tedy i pro nás.

Organizace kempu:

• Termín: 5. 7.- 9. 7. 2021
  • Dopoledne výuka dle rozvrhu hravou formou, odpoledne soutěže, výtvarné dílny, karneval ... Zařadili jsme předměty - ČJ, M, AJ, prvouku, vlastivědu, přírodovědu a čtení.
  • Obědy zajišťuje hotel, svačiny jsou zatím v jednání.
  • Vzhledem ke komplikované kalkulaci a vedení účetnictví nebude možné vařit diety nebo jinak měnit složení stravy. Budeme muset nakupovat přesné počty kusů na počet dětí v třídnici, kterou povedeme. Tím jsme výrazně omezeni.
  • Vše je zdarma, bude hrazeno MŠMT ČR.
  • Emailem jste poslali předběžné přihlášky. Dětem dáme papírovou přihlášku, kterou prosíme vrátit do pondělí 28. června 2021 do 8 hodin, abychom v případě nezájmu mohli nabídnout kemp náhradníkům, kterých máme dost.
  • Děti připravte na to, že v kempu budou pracovat také externí pracovníci, které děti nejspíš neznají.
  • V průběhu kempu budeme trvat na dodržování kázně a poslušnosti.
  • Pokud máte dotazy, klidně volejte nebo pište na obvyklá tel. čísla a emaily.
  • Na pondělí 28. června připravujeme on-line setkání rodičů dětí, které do kempu půjdou. Odkaz naleznete zde před zahájením vysílání. Také v průběhu víkendu upřesníme čas.

Aktualizace 7. 6.

Předpokládaný termín 5. - 9. července 2021.

PROČ POŘÁDÁME LETNÍ KEMPY PRO DĚTI?
Hlavním záměrem organizace letních kempů pro děti je posílit sociální vztahy dětí s jejich vrstevníky, doplnit dílčí znalosti a dovednosti, jejichž nabytí mohlo být ovlivněno výpadkem prezenční výuky v průběhu školního roku, podpořit zájem dětí o vzdělávání ale i pohybové aktivity dětí.

KOMU JSOU LETNÍ KEMPY URČENY?
Letní kempy jsou určeny pro děti, které ve školním roce 2020/2021 plnily povinnou školní docházku (tj. nikoliv předškoláky).

JAKÝ JE ÚČASTNICKÝ POPLATEK?

Veškeré náklady kempu vč. stravování, případné dopravy, vstupného apod. jsou pro závazně přihlášené děti hrazeny z dotace Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a účast je tedy ZDARMA.

Pokud byste měli zájem umístit děti do kempu, sdělte nám tuto skutečnost na email   zsjedlova@email.cz. Podle zájmu zvolíme témata kempů. Sledujte internetové stránky, budeme vše průběžně aktualizovat. S dotazy se obracejte na tel.: 728 505 200.