Třetí táborový den

Po dopolední svačince jsme se vydali na šipkovanou. Chlapecké družstvo vyrazilo jako první a holkám zadávalo nelehké, ale zajímavé úkoly ( oběhnout školu, zpívat, sehnat krajíc chleba, počítat, sbírat rostliny, ... ). Posledním úkolem bylo nalézt družstvo chlapců. Ti byli schovaní v korunách stromů, ale holkám se tento úkol podařilo celkem rychle vyřešit. Cestou zpět do školy jsme se zastavili do stanového městečka " Bobrovny", kde je spousta dětí z tábora ubytováno. Měli jsme i možnost nahlédnout do báječně uklizených stanů. Zdá se, že u Jaškových poskytují prvotřídní ubytovací služby. Dobře jsme poobědvali a dali jsme se do výroby vázy z toaletního papíru. I tyto výrobky se velice vydařily. A mohlo začít westernové odpoledne. Parádní show s lasem a bičem prostřídalo zajímavé povídání a country tance, do kterých byly děti zapojeny. Kroky nám šly tak dobře, že jsme se naučili dva druhy tanců. Na závěr jsme si mohli vyzkoušet práci s lasem a práskání bičem. Některým se podařilo osobně se zbičovat :))